Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Chemie pro vířivky a bazény

 Aby každá vířivka či bazén sloužila dobře ke svým účelům, je potřeba dbát o kvalitu vody. Běžným a pravidelným užíváním se voda kazí a je tedy nutné použít chemické přípravky k její udržování v dobré kondici a bezproblémové kvalitě. Práce s chemickými přípravky není nijak složitá, jen velmi důrazně doporučujeme řídit se návodem té konkrétní chemie, kterou používáte.

Přinášíme Vám specializovanou chemii pro vířivky a vířivé vany, jelikož je zde potřeba speciální péče a úpravy vody a nelze používat bazénovou chemii. Jedná se o výrobky od profesionálních výrobců i vývojářů řady chemie právě pro SPA segment.Chemie je vhodná pro soukromé i komerční vířivé vany a obsahuje látky, díky kterým se může prodloužit zachování barev povrchu akrylátu nebo PVC fólie v mobilních vířivkách. S HANSCRAFT SPA chemií bude mít Vaše vířivka zaručeně vyšší životnost.

Jelikož chemie není jen o vířivkách, máme v našem sortimentu i specializovanou chemii pro bazény. V bazénu je vždy více vody, než ve vířivce, která má trošku jiné složení a pracuje v jiném teplotním režimu, proto je dobré mít a používat chemii určenou speciálně pro bazény. V naší řadě bazénové chemie najdete nejširší nabídku přípravků od klasického nastartování a prvního ošetření bazénové vody, přes běžnou údržbu až po zazimování bazénu.

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny