Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Přijedeme k Vám domů

Nová jedinečná služba – Přijedeme k Vám domů = úspora času, flexibilita a komfort.
Nemůžete nebo se Vám nechce přijít za námi? Nevadí! My přijedeme kamkoliv za Vámi, a to v den, čas a na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat! Při setkání přímo na místě realizace lépe pochopíme Vaše možnosti a potřeby a můžeme Vám tak i lépe poradit s výběrem vhodného produktu z naší nabídky. Tato služba je zcela ZDARMA a je možné ji poskytnout kterýkoliv den v týdnu, včetně večerních hodin a víkendu!

Pro objednání služby „Přijedeme k Vám domů“ prosím volejte na tel. číslo 777 605 789, pište na e-mail info@virivky-infrasauny.cz nebo nám zašlete Vaše kontaktní údaje:  

Vaše jméno a příjmení: *

Vaše e-mailová adresa: *

Váš telefon: *

Adresa místa schůzky:

Preferovaný termín schůzky:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Odesláním formuláře uděluji společnosti NO TRADING s. r. o. (IČ 05295823, Nad Vršovskou horou 88/4, 101 00 Praha 10 - Michle) souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Poskytnuté osobní údaje budou společností NO TRADING s. r. o. využity za účelem vyřízení objednávky a splnění svých povinností z toho vyplývajících a navíc za účelem nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích či jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. (marketingové účely). Souhlas je udělován dobrovolně na dobu do jeho písemného odvolání zaslaného na adresu sídla firmy či na email: info@virivky-infrasauny.cz.

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny