Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivky HANSCRAFT Cinema Spa

NEVÁHEJTE VYUŽÍT MOŽNOSTI NAVRHNOUT SI VLASTNÍ CENU VÍŘIVKY! 

 
U každé vířivky můžete kliknout na červené tlačítko umístěné v pravém horním rohu stránky a my uděláme maximum, abychom Vám Vaše přání splnili, či se mu co nejvíce přiblížili!

 

Vířivky s velkou 42" obrazovkou a reproduktory Aquatic AV z USA. V této sérii lze pohodlně sledovat vaše oblíbené filmy nebo seriály přes DVD přehrávač s dálkovým ovládáním. Výsuvná obrazovka vyjíždí z vířivky stisknutím pouhého tlačítka. Pohodlné dvojlehátko naproti obrazovce doporučujeme neobsazovat osamotě :-) Každé použicí CINEMA SPA je unikátním a exklusivním zážitkem, nikoli jen koupel v "tradiční velké vířivce". Samotnou exklusivitu dokresluje i osazení hydromasážními tryskami, kterých je zde rovných 118, to jen tak někde nenaleznete...

Chcete-li ve vířivce trávit více času a užívat si při tom i audiovizuální zážitek, je pro Vás připravena řada vířivých van Cinema Spa. Tyto vířivky jsou zaměřeny na výsoký komfort doprovázený filmem a hudbou. Tyto vířivky jsou vhodné pro větší počet uživatelů a velmi dobré při pořádání party.

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny