Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivé vany

NEHLEDEJTE ZBYTEČNĚ VÝPRODEJOVÉ CENY,
MĚJTE VŽDY VLASTNÍ SPECIÁLNÍ CENU!

Neváhejte využít naši jedinečnou funkci „Navrhněte vlastní cenu“.  U každého produktu v pravém horním rohu můžete kliknout na červené tlačítko, dát nám vědět o Vaší ideální představě a uvidíte sami, co dokážeme.

 

 

V našem portfoliu vířivých van najdete několik produktových řad, které uspokojí veškeré nároky na výši investice, kvalitu, funkčnost, design a exkluzivitu! Máme široké zkušenosti v poradenství, prodeji, instalací či servisu vířivých van širokého spektra výrobců. Rádi Vám porádím a vybereme vhodnou vířivku přímo u Vás doma.

Passion Spas jsou nejprodávanější vířivky v Evropě. Tyto vířivky vynikají precizním, moderním a funkčním designem a pokročilými technologiemi. Jako jediné vířivky v Evropě a USA nabízejí pozici tzv. "Levitační leh", kde můžete využívat hydromasáž i na přední část těla, tedy ležet ve vířivce na břiše.

Vířivky řady Premium+ vynikají líbivým designem, skvělou funkčností a výbornou cenou za vysokou úroveň kvality. Všechny modely vířivých van jsou osazeny spolehlivou technologií od výrobce Balboa.

Viking Spas je jeden z největších amerických výrobců vířivek a tudíž i na světě. Specializuje se na patentovaný materiál Soft Touch, což je speciálně vyvinutý druh termoplastu pro výrobu skořepin vířivek, který má perfektní protiskluzový efekt a hlavně odolnost. Díky tomu je u těchto vířivek garantována doživotní záruka na skořepinu.

Řada vířivek Vision Spa je orientována na líbivý design a moderní výbavu. Vířivé vany jsou vybaveny kvalitními komponenty Balboa a designově i modelovou strukturou uspokojí náročného zákazníka.

Chcete-li ve vířivce trávit více času a užívat si při tom i audiovizuální zážitek, je pro Vás připravena řada vířivých van Cinema Spa. Tyto vířivky jsou zaměřeny na výsoký komfort doprovázený filmem a hudbou. Tyto vířivky jsou vhodné pro větší počet uživatelů a velmi dobré při pořádání party.

"Mercedesem" mezi vířivými vanami jsou modely vířivek značky Catalina Spa. Toto je největší americký výrobce vířivek, který své produkty stále výrábí na ruční bázi. Vířivky jsou vybaveny špičkovými řadami komponentů Balboa, mají vždy perfektní rozmíštění trysek a velmi exkluzivní řešení vířivkových pozic tak, že terapii dostane každý kousek Vašeho těla.

 

 

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny