Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Combi line

NEVÁHEJTE VYUŽÍT MOŽNOSTI NAVRHNOUT SI VLASTNÍ CENU INFRASAUNY! 

 
U každé sauny můžete kliknout na červené tlačítko umístěné v pravém horním rohu stránky a my uděláme maximum, abychom Vám Vaše přání splnili, či se mu co nejvíce přiblížili!

 

AKCE: KE KAŽDÉ INFRASAUNĚ DRŽÁK + MISKA NA ESENCE ZDARMA!
www.virivky-infrasauny.cz/miska-pro-esence-do-sauny-drzak

 

Kombinovaná technologie klasické finské sauny s plnospektrální infra kabinou je ideálním řešením domácího saunování. Naše sauny řady Combi line jsou krásné designové kousky, které spojují účinky klasické finské sauny a full spektrální infrasauny. 

Kvalita výroby, výbava, opracování a komponentů je na velmi vysoké úrovni a odpovídá cenově o několik tříd vyšším saunám. Na tyto infrasauny máme od našich zákazníků jen pozitivní recenze.

Všechny tyto plnospektrální infra kabiny jsou vybaveny topidly, která produkují kompletní spectrum infračereného záření, tedy nejběžnější IR-C vlny, IR-B vlny a především IR-A vlny, které dokáží penetrovat tkáň do největší hloubky.

Výsledkem těchto technologií je rapidní zlepšení účinků infrasauny - především zlepšení pocení uživatele, regenerace organismu, lepší prokrvení tkání, aktivace metabolismu, snížení kyselosti těla a v neposlední řadě samotná relaxace.

Třída fullspektrálních infrasaun Combi line je díky svému designu svěží, moderní a kombinuje nejlepší technologii infračerveného záření s klasickou finskou saunou.. Tyto infrasauny jsou krásné svým designem, velmi efektnívní díky použité technologii a asi jedny z nejprodávanějších v Evropě.

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny