Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivá vana Catalina Stealth Neptune Premium

199 000 Kč bez DPH
228 850 Kč s DPH 15%
Dostupnost:Nedostupné
Záruka:24 měs.

Zboží:Vířivá vana Catalina Stealth Neptune Premium
Cena:228 850
Cena bez DPH199 000 Kč

Navrhněte si vlastní cenu


Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon

Termín dodání

Navrhovaná cena*

Místo dodání

Vířivá vana HANSCRAFT Catalina Spa Stealth Neptune Premium (1)

Vířivá vana HANSCRAFT Catalina Spa Stealth Neptune Premium (2)

Vířivá vana HANSCRAFT Catalina Spa Stealth Neptune Premium (3)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (1)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (2)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (3)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (4)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (5)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (6)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (7)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (8)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (9)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (10)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (11)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (12)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (13)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (14)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (15)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (16)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (17)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (18)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (19)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (20)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (21)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (22)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (23)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (24)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (25)

Viřivka Catalina Stealth Neptun virivky-infrasauny.cz (26)

 

!!SPECIÁLNÍ VÝPRODEJOVÁ CENA NA SKLADOVÉ KUSY!!

 

 Americká vířivka Catalina Stealth Neptune Premium

Dopřejte si relaxační masáž a terapii v horké lázni v jednom z nejprodávanějších modelů vířivých van amerického lídra na trhu vířivek, kalifornské Catalina Spas. Model z řady Stealth, Neptune Premium, si můžete s celou rodinou či přáteli vychutnávat po celý rok. Tato vířivka se stane vaším relaxačním útočištěm, uvolní vaše svaly, zklidní mysl a vrátí klid do vašeho života. Vytvořte si tu pravou atmosféru LED podsvícením, pusťte si svou oblíbenou hudbu přes audiosystém, zaposlouchejte do uklidňujícího zvuku vodopádu a nechte trysky masírovat vaše tělo.

Vířivky Catalina jsou ručně vyrobeny i testovány a výbavu si můžete nakonfigurovat tak, aby maximálně splňovaly vysoké nároky na váš životní styl a staly se nejen ozdobou, ale pravou oázou relaxace zahrady vašeho domova.
Vířivá vana CATALINA STEALTH NEPTUNE PREMIUM je vystavena na našem showroomu v Čestlicích (adresa viz níže).

KAŽDÁ VÍŘIVKA A BAZÉN SWIM SPA CATALINA PROCHÁZÍ ODOLNOSTNÍM TESTEM V TOVÁRNĚ V KALIFORNII:
Test je zaznamenán na videu Youtube

STANDARDNÍ VÝBAVA VÍŘIVKY NEPTUNE PREMIUM:
• 213 x 213 x 99 cm
• 1.365 l vody
• 66 nerezových trysek Waterway, USA
• 6 sedátek
• Řídicí systém Balboa, USA
• Vrchní ovládací panel Balboa, USA
• LED systém osvětlení
• 120 sq ft filtrace
• AM/FM/MP3 Bluetooth audio systém s připojením na iPhone/iPod
• reproduktory se subwooferem
• Akrylát Aristech Acrylics, USA
• Waterway čerpadlo: 2 motory (1 dvourychlostní a 1 jednorychlostní)
• ohřev vody (výkon titanového výměníku): 3 kW

PROVEDENÍ MODELU
Barva vany: Gypsum, Stříbrná perleť
Barva panelu: Tmavě hnědá, Šedá
(náhled barevných kombinací - viz obrázky)

 

Catalina Spas je špičkou mezi výrobci vířivek a Swim Spa bazénů na světě. Naše vířivky od Catalina Spas se vyrábí v kalifornském městě Perris, jsou konstruované tak, aby vám bezstarostně sloužily dlouhé roky, přinášely každodenní uspokojení a relaxaci pro celou rodinu. Bytelná konstrukce nabízí nejen neuvěřitelný výkon, ale zároveň bezúdržbový a dlouhodobý provoz. Výsledkem dlouholeté vývojové a výrobní činnosti v Kalifornii jsou nejlepší vířivky na trhu, s maximální kvalitou, efektivním ohřevem, skvělými výkonnými Waterway čerpadly a dalším špičkovým vybavením.

Továrna v Kalifornii otevřela své dveře v roce 1978 s výrobním konceptem a nápadem na výrobu nejlepší a kvalitní vířivky za dostupnou cenu, kterou by si zákazník užíval po dlouhé roky doma na zahradě. První Swim Spa z naší Kalifornské továrny byla vyrobena pro značku Curtis Swim Spas v roce 1985. Jako taková to byla pravděpodobně první swim spa na světě tohoto typu vůbec.

Značka vířivek a továrna Catalina Spas mají nejen továrnu, ale i administrativní zázemí ve státu California, cca 144 kilometrů východně od Los Angeles a cca 150 km severně od San Diega. Vyrábíme a testujeme výhradně ručně, s citem a precizností. Každá Swim Spa z naší výroby je uměleckým dílem, které je připraveno naplnit jistotou a spokojeností i toho nejnáročnějšího klienta.

 

 

Vybavení vířivky a bazénů Catalina Spas
Když si zvolíte Catalina Swim Spa, můžete si volitelně vybrat mezi doplňky, které Vám zpříjemní relaxaci, zlepší regeneraci a hlavně pomohou vybudovat Váš bazén snů.

MISTING SYSTEM - z Vaší zahrady a Swim Spa udělá efekt deštného pralesa. Vytváří a rozprašuje chladnou mlhu pomocí jemného vodního paprsku. Je to nová úroveň pohodlí, která sověžuje tělo i ducha. Lze nastavit k vytváření jemné, střední nebo silné mlhy. Oceníte v horkých dnech.


WATERWAY TRYSKY TECH JETS - vybrané trysky na bazénech Catalina Swim Spa patří k nejvyšší řadě Waterway. Jsou výkonné a zajistí nejkvalitnější masáž na trhu. Jsou hluboce relaxační a nabízejí širokou škálu druhů masáže. Každá tryska zvlášť je jednotlivě nastavitelná, aby vytvořila to správné nastavení tlaku, které pomůže ulehčit každodení napětí. Celkově se Vám zlepší přirozený proces hojení celého organismu.


BLUETOOTH WIRELESS SOUND SYSTEM - zvolte si jakoukoli streamovanou hudbu, nebo si přepravte vlastní kolekci staženého alba. Toto zařízení dovolí užívat jakoukoli muziku připojením přímo z Vašeho Bluetooth přístroje - například z chytrého telefonu s bezdrátovou technologií. Ovládání soundsystému naleznete na kabinetu vířivého bazénu s iPod dokem a s výstupem AUX, což je možno také nezávisle využít pro iPhony nebo jiné telefony.


LED SYSTÉM OSVĚTLENÍ - večerní a noční zábava v Catalina vířivkách se s naším světelným systémem dostává na novou úroveň. Se spektrem lákajících a uklidňujících barevných LED světel na tryskách, vodopádu, Trevi-reproduktorech, crystal vypavení, držácích nápojů a navigačním světlem na dně bude Váš noční čas plný radosti, relaxu a života. Náš balíček LED barevného světelného systému Vám dodá kompletní kontrolu nad barevností Vaší nové Swim Spa.


VODNÍ DOPLŇKY - zvuk bublající vody může být neobyčejně uklidňující. Zaměřili jsme se proto na maximalizaci užitku z této člověku přirozené věci a všechny bazény jsou vybaveny dostatkem doplňků na povzbuzení. Všechny můžete vypnout nebo naopak zapnout zcela individuálně bez ohledu na sepnutou masážní terapii. Jsou to paralelní funkce. Nic nezvýší Vaší pozitivní zkušenost z vířivky tak jako zvuk padající vody na hladinu a příjemné šplouchání horké vody o hladinu. Tyto funkce Vaší novou Swim Spa od Cataliny transformují na "mašinu" na relaxaci a aktivní nebo pasivní odpočinek.


SILNÝ PROTIPROUD RIVER FLOW - Catalina je jediný výrobce, který využívá pásových trysek pro plynulé plavání. Trysky se širokým rozptylem občas ztěžují udržet přímý směr plavání. River Flow protiproud znamená plynulé rozptýlení proudící vody jedním směrem, a to nikoli shlukově, ale uspořádaně - obdobně jako teče voda v řece.


PRO-POLE & FITNESS PAKET - naše cvičební výbava naplňuje ty zákazníky, kteří užívají Catalina Swim Spa jako formu psychické terapie, tréninku, kondičnímu cvičení a rekreace. Nabízíme benefity jako je zvýšení zdraví, rychlejší regeneraci pro zákazníky každého věku. Komfortní BELT systém - upínací pás - který obsahuje ohebnou plaveckou tyč s lanem je velmi pohodlný a pomůže Vám udržet při plavání pozici a směr pakliže například nejste dobrý plavec nebo jste naopak nadprůměrně zdatný plavec. Catalina bazény jsou vybaveny "click" systémem pro rychlé zacvaknutí všech těchto doplňků.


TERMOKRYT A IZOLACE
- Vaše Swim Spa bude vybavena skvělou PRO-Fit izolací a termokrytem, který je vyroben z "marine -grady" vinylu, což je extrémně houževnatý a trvanlivý materiál. Obsahuje i zámky, umístěné na bednění, Vaše vířivka swim spa bude bezpečně uzamčena po dobu, kdy ji nebudete používat. Tento vinylový materiál je připojen k 20"kalibrovanému rámu s pěnovou izolací. Toto vybavení Vám umožní klidný spánek s vědomím, že je Swim Spa perfektně zabezpečena a odizolována. Rozmary počasí tomuto bazénu tedy nevadí. Užíváním termokrytu chráníte vířivku před slunečním světlem, prachem, ledem - prodlužzjete nejen životnost, ale také snižujete provozní náklady.


Barvy termokrytů Catalina Swim Spa

 

Cena je uvedena bez dopravy, montáže, termokrytu a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V PRAVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny