Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivá vana HANSCRAFT FLORENCE

104 900 Kč bez DPH
120 635 Kč s DPH 15%
Dostupnost:Na zavolání
Záruka:24 měs.

Zboží:Vířivá vana HANSCRAFT FLORENCE
Cena:120 635
Cena bez DPH104 900 Kč

Navrhněte si vlastní cenu


Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon

Termín dodání

Navrhovaná cena*

Místo dodání

FLORENCE shora

FLORENCE side

FLORENCE trysky

FLORENCE detail

FLORENCE shora modrá

FLORENCE side modrá

FLORENCE trysky modrá

FLORENCE detail modrá

FLORENCE detail modrá 2

FLORENCE světla

FLORENCE světla 2

FLORENCE světla 2

   

!!SPECIÁLNÍ VÝPRODEJOVÁ CENA NA SKLADOVÉ KUSY!!

 

Vířivá vana HANSCRAFT FLORENCE

Představujeme Vám vířivou vanu HANSCRAFT FLORENCE. Jedná se o kompaktní a plně vybavený model luxusní hydromasážní vany až pro pět lidí, přičemž dva si mohou užívat masážních pozic lehu najednou. Tyto vysoce komfortní vířivkové pozice se také nazývají „Captain lounche“ neboli Kapitánské. Nazývají se tak z důvodu vysokého pohodlí, které lehové pozice ve vířivé vaně přinášejí. HANSCRAFT FLORENCE je vybavena nerezovými tryskami se spa technologií RELAX COMFORT, která zaručuje dokonalou hydroterapeutickou masáž celého těla včetně jemné perličkové koupele s blowerem.

Vířivka FLORENCE pro pět osob je komplexní a luxusní důmyslný stroj, který přináší mnoho povzbuzení do Vašeho fyzického, ale i psychického zdraví. Díky spoustě přidaných hodnot je to originální doplněk Vaší zahrady, terasy nebo Vašeho osobního wellness. I tento universální SPA model představuje dokonalou harmonii mezi jedinečnou technologií a dokonalým relaxačním zážitkem Vašeho ducha. Nezapomeňte na výbavu jako je LED barevná chromoterapie, která odvede Vaše negativní myšlenky, nebo i jemný masážní blower – perličková koupel, která svým příjemným šuměním a zvukem praskajících bublin vody utiší veškeré napětí ve Vaší mysli.

Jednoduchá elegance modelu vířivky FLORENCE je doprovázena opravdu výhodnou cenou. Na trhu nenaleznete model vany s těmito parametry a nadstandardním vybavením za takovouto nízkou cenu. Anatomicky dělené sekce jednotlivých pozic je nádherně zakončeno oblým zpracováním amerického vířivkového akrylátu LUCITE ACRYLIC, USA. Tento materiál garantuje kvalitu a historii sám o sobě. V základní výbavě a ceně naleznete i termokryt, který uchovává termodynamiku horké vody a šetří Vaši peněženku, dále ke každému modelu přidáváme i praktický zvedák termokrytu, který umožní tento odsunout za vířivku jakkoli fyzicky zdatnou osobou. Je to velmi lehké a jednoduché…

Hřejivá vodní lázeň FLORENCE je vybavena i SPA AUDIO systémem s přehráváním DVD, CD v různých formátech včetně MP3. V sestavě je možno zapnout i AM/FM SPA rádio s vestavěnou anténou. Použít můžete i USB vstup, který bývá na vířivce velmi užitečný. O praktické nasměrování zvuku se postarají dva výsuvné reproduktory, které můžete natočit přesně dle Vaší polohy. Reproduktory vířivé vany se vysunou po jemném zatlačení na jejich oblou krytku, která je umístěna přímo v akrylátu vířivky, aby nebyl narušen vzhledový reliéf vrchní části zařízení.

Naše poslání je přinášet lidem pevnější zdraví, odpočinek a radost ze života. Dívejme se na vířivou vanu FLORENCE jako na produkt, který Vám přinese všechny tyto benefity najednou, což nás nesmírně těší. Účinek horké vody v kombinaci s technologicky dokonalou hydromasáží toto opravdu přináší. Garantujeme Vám dokonalý odpočinek a relaxaci po náročných pracovních dnech. Stejně tak doporučujeme jako velmi funkční rehabilitační formu nápravy pohybového aparátu. Vířivka HANSCRAFT Vám přinese radost i úlevu kdykoliv a kdekoliv, je to zařízení s vysokou zdravotní prospěšností a ukazatel kvalitního životního stylu, který budete milovat.

Jsme specialisté na vířivé vany. Poskytujeme komplexní záruční a pozáruční servis všech našich vířivých van. Důvěřujte profesionálům v oboru a neriskujte nákupem neprověřených produktů.

Ještě dnes se můžete stát novým a hrdým majitelem. Vířivku FLORENCE máme běžně skladem v oblíbeném tmavě modrém provedení, nebo v atraktivním bílém mramoru. Přijďte se k nám podívat na nezávaznou konzultaci nebo si vířivku rovnou vyzkoušet.


PARAMETRY VANY:

rozměr: 1,91 x 1,91 m
výška: 0,82 m
objem vody: 800 l
celková kapacita vany: 6 osob
počet míst k sezení: 3
počet lehátek: 2
váha vany bez vody: 250 kg
počet vzduchových trysek: 10
počet hydromasážních trysek bodových: 30
počet hydromasážních trysek s nastavitelným tlakem: 6
celkový počet hydromasážních trysek: 36
hydromasážní čerpadlo: 2x
cirkulační čerpadlo: 1x
ohřev vody: 3 kW
filtr: 2x
materiál skořepiny: Aristech Acrylics, USA


STANDARDNÍ VYBAVENÍ

• hydromasáž
• ozonizátor
• barevné LED osvětlení
• anatomické opěrky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technologie "RELAX COMFORT"
• vodopád
• řídící systém a titanový ohřev vody
• boční panely z odolného syntetického dřeva


Nadstandardní vybavení - NYNÍ ZDARMA!

• reproduktory Aquatic AV - voděodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, MP3, USB, SD card, FM radio


NOVINKA!
Nyní si k Vaší vířivé vaně HANSCRAFT FLORENCE můžete pořídit i elegantní zastřešení SPA RESIDENT nebo schůdky pro pohodlnější vstup. Kvalitu vody pak zachováte použitím bezchlórové chemie.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže, termokrytu, zvedáku termokrytu a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

Cena termokrytu k vířivce je 9 000,- bez DPH.

Cena zvedáku termokrytu je 3 000,- bez DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V PRAVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny