Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivá vana - kruhová vířivka HANSCRAFT SHELBY

129 000 Kč bez DPH
148 350 Kč s DPH 15%
Dostupnost:Na zavolání
Záruka:24 měs.

Zboží:Vířivá vana - kruhová vířivka HANSCRAFT SHELBY
Cena:148 350
Cena bez DPH129 000 Kč

Navrhněte si vlastní cenu


Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon

Termín dodání

Navrhovaná cena*

Místo dodání

SHELBY shora

SHELBY side

SHELBY detail

SHELBY trysky

SHELBYshora stříbrná

SHELBY trysky stříbrná

SHELBY side stříbrná

SHELBY shora promo

SHELBY side promo

 

!!SPECIÁLNÍ VÝPRODEJOVÁ CENA NA SKLADOVÉ KUSY!!

 

Vířivá vana - kruhová vířivka HANSCRAFT SHELBY

Vířivka SHELBY je sama o sobě unikátní kategorií. Odlišností od ostatních modelů je její kruhový tvar, který zaručuje velmi příjemně strávené chvíle s přáteli a dobrou komunikací – všichni si vidí do tváře. Tento charakteristický prvek vířivky ji předurčuje jako nejlepší v kategorii společenských hydromasážních van až pro pět osob.

Koncept vířivek kruhového tvaru přišel z osmdesátých let z USA, kdy byla první kruhová vířivá vana vyrobena ve státu Michigan na samotných hranicích s Kanadou (alespoň z dochovaných a potvrzených materiálů). Zde se zrodil sen o kvalitní vířivé vaně, která by splňovala nároky rodin a přátel, kteří by mezi sebou chtěli příjemně komunikovat během jejich relaxační hydromasážní terapie.
Dokonalá vybavenost této speciální vířivky je dána jejím nadstandardním vybavením jako například: Nerezové trysky RELAX COMFORT, LED světelná relaxační chromoterapie, americký akrylát LUCITE ACRYLIC, kompletní filtrační systém, titanový ohřev 3kW, Výsuvné POP-UP reproduktory s volitelným směrem zvuku, SPA AUDIO systém, přírodní desinfekce ozonem, dřevoplastové panely ze syntetického odolného materiálu nebo elegantní podsvícení veškerých ovládacích prvků vířivky.

Vířivka SHELBY je plně odizolována a připravena pro užití v exteriéru Vaší zahrady celoročně. Díky svém tvaru a velkému objemu vody ji můžeme nazvat vířivým bazénem. Díky termokrytu, který je v ceně vířivky je tato připravena Vám sloužit i přes zimní období bez větších tepelných ztrát. Pro instalaci této SPA je nutný pouze přívod napětí 400V a zpevněné rovné podloží. Vlastní instalaci jsme schopni zajistit prakticky do druhého dne, kdy ji budete moci používat.

SHELBY není obyčejnou vířivkou pro dva lidi, je to velmi prostorná hydromasážní jacuzzi s anatomicky tvarovanými sedovými pozicemi masáže, která si vydobyla prvenství na americkém trhu. Ve vířivce SHELBY se lze koupat rovnou v pěti lidech najednou. Pozice jsou extrémně pohodlné a hluboké. Uprostřed vířivé vany se nachází gejzírová trysky pro efekt změkčování vody, který uleví Vašim chodidlům, tak jako málokterý masér. Díky funkci přisávání vzduchu a perličkové masáži – blowerem je velmi příjemné se nechat masírovat i vzduchovými bublinami kolmo vzhůru a slyšet jejich příjemné praskání o vodní hladinu vířivky. Na SHELBY naleznete několikero druhů hydromasážních trysek, od rotačních, směrových až po mirkobodové trysky, které masírují přesně dané partie, tam kde je to nejvíce třeba. Veškeré RELAY COMFORT trysky jsou regulovatelné a výkon můžete upravit, dle Vaší preference. Sportovci rádi vířivku využijí jako aktivní masáží nástroj. V soukromí poté vířivka dokonale poslouží jako relaxační centrum Vašeho oddechu a odpočinku před všedním světem nebo před každodenním stresem. Není kvalitnější relaxace nežli ve vířivé vaně. SHELBY je ideální vířivkou pro skupinovější odpočinek ve více lidech.

Vysoký výkon vířivky zajišťují hned tři hydromasážní čerpadla (a další cirkulační pro filtraci), přičemž dvě jsou pro dvoj-pozice vedle sebe, třetí je pro prostřední polo-lehovou kapitánskou pozici, kterou si jistě oblíbíte. Pozice ve vířivce je dobré po krátké době střídat a nechat na sebe působit důmyslný tlak teplé vody z předem nastavených směrů, tak jak na vířivce jsou umístěny. Rozdílné rozložení trysek a tvaru pozic zajišťuje rozdílnou masáž svalových skupin a pohybového aparátu.

Naše firma je specialistou na vířivky s nejširším sortimentem skladem na trhu. Důvěřujte nám a přijďte si vyzkoušet účinek vířivky na vlastní kůži. Náš profesionální tým je připraven na jakýkoli Váš dotaz a zajistit bezproblémový a rychlý servis včetně instalace, třeba hned druhý den. Pakliže se rozhodnete pro SHELBY, jste v péči velmi výkonného hydro-maséra, který bude dělat radostnou společnost všem Vašim přátelům, či členům rodiny se kterými budete strávený čas v této vířivce přímo milovat.


Vířivá vana - vířivka HANSCRAFT SHELBY

Vytvořte si denně oázu klidu, kterou s s rodinou můžete vychutnávat po celý rok. Vířivka s moderním kruhovým designem HANSCRAFT SHELBY vám poskytne jedinečný a skutečný zážitek z relaxace. Vytvořte si doma své vlastní wellness centrum!


PARAMETRY VÍŘIVÉ VANY:

průměr: 2,29 m
výška: 0,94 m
objem vody: 1400 l
celková kapacita vany: 5 osob
počet míst k sezení: 4
počet lehátek: 1
váha vany bez vody: 300 kg
počet vzduchových trysek: 10
počet hydromasážních trysek bodových: 46
počet hydromasážních trysek s nastavitelným tlakem: 13
celkový počet hydromasážních trysek: 59
hydromasážní čerpadlo: 3x
cirkulační čerpadlo: 1x
ohřev vody: 3 kW
filtr: 2x
materiál skořepiny: Aristech Acrylics, USA


STANDARDNÍ VYBAVENÍ VÍŘIVKY

• hydromasáž
• ozonizátor
• barevné LED osvětlení
• anatomické opěrky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technologie "RELAX COMFORT"
• řídící systém a titanový ohřev vody
• boční panely z odolného syntetického dřeva


Nadstandardní vybavení vířivky - NYNÍ ZDARMA!

• reproduktory Aquatic AV - voděodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, USB, MP3, SD card, FM radio


PROVEDENÍ MODELU VÍŘIVKY:

Barva vany: bílý mramor
Barva panelu: tmavě hnědá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou velikostí

K Vaší vířivé vaně HANSCRAFT SHELBY si můžete pořídit i elegantní zastřešení SPA RESIDENT nebo schůdky pro pohodlnější vstup. Kvalitu vody pak zachováte použitím bezchlórové chemie.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže, termokrytu, zvedáku termokrytu a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

Cena termokrytu k vířivce je 9 000,- bez DPH.

Cena zvedáku termokrytu je 3 000,- bez DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V PRAVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2024 Vířivky & Infrasauny